LABORATORIUM MAŁYCH KROKÓWProgram Partnerski Skoncentrowany Na Zdrowym Odżywianiu

Weź udział w programie, który ma na celu promowanie zdrowej alternatywy dla cukru oraz wszystkich zaangażowanych w ten projekt.
 
BRZOZOWY CUKIER, czyli ksylitol pozyskiwany z fińskich brzóz jestw 100% wolny od GMO i w przeciwieństwie do sztucznych słodzików posiada wiele właściwości prozdrowotnych, dlatego warto polecać go swoim klientom.

DLA GASTRONOMII

Oferta i Program

Nośna idea „zdrowego odżywiania” zdobywa coraz szersze kręgi zwolenników, także w Polsce. Wzrasta świadomość konsumentów, a z nimi oczekiwania nie tylko co do walorów smakowych i zdrowotnych, ale także jakości i pochodzenia składników.

Włączając do menu BRZOZOWY CUKIER możesz zdobyć uznanie wymagających klientów, a także konsumentów dotkniętych chorobami (np. cukrzycą), zaniedbywanych przez większość lokali gastronomicznych. Wykorzystaj tę niszę!

DLA PROMOTORÓW ZDROWIA

Program Partnerski

Jako dietetyk, trener osobisty czy innego rodzaju propagator zdrowego stylu życia i zrzucania zbędnych kilogramów, z pewnością obserwujesz, że nie zawsze jest to łatwe. Możesz osłodzić swoim podopiecznym ten proces polecając BRZOZOWY CUKIER, który zastąpi w diecie zwykły cukier i dodatkowo wspomoże odchudzanie redukując apetyt na słodycze. Ksylitol polecany jest także diabetykom, osobom z zakłóconą tolerancją glukozy oraz w dietach leczniczych, np. wspomagających walkę z rakiem czy infekcjami.

DLA SKLEPÓW

Oferta Specjalna

Jeśli prowadzisz sklep ze zdrową żywnością lub suplementami diety, możesz wzbogacić swój asortyment o BRZOZOWY CUKIER. Ten wysokiej jakości produkt staje się coraz bardziej popularny i pożądany w kuchni, dzięki właściwościom wspomagającym odchudzanie i odkwaszanie organizmu.

Analitycy rynku obliczyli, że w 2013 roku światowa konsumpcja ksylitolu wyniosła ponad 160 tysięcy ton. Szacują, że do 2020 roku roczne spożycie tego produktu wzrośnie co najmniej o 50%.

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ?

+48 792 877 042

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

kontakt@brzozowy-cukier.pl